Przedszkole nr 268 w Warszawie

Przedszkole "Słoneczny Promyk" nr 268
ul. Przytyk 5a
01- 962 Warszawa

tel: (22) 834 35 97

Strona główna

KALENDARIUM – LUTY
 

01.02. godz. 16:30 -  zebranie rodziców – gr. VI „Delfinki”

05.02. godz. 15:00 – występ z okazji dnia Babci i Dziadka – gr. I „Biedronki”

06.02. godz. 15:00 – występ z okazji dnia Babci i Dziadka – gr. VI „Delfinki”

06.02. godz. 13:00 – 14:30 – Taekwondo – gr. IV „Motylki”, gr. V „Tygryski”, gr. VI „Delfinki”

07.02. godz. 11:00 - teatrzyk pt.: "Przygody Technoludka" - Teatr Arkadia

07.02. godz. 15:00 – występ z okazji dnia Babci i Dziadka – gr. IV „Motylki”

07.02. godz. 16:00 – występ z okazji dnia Babci i Dziadka – gr. V „Tygryski”

08.02. godz. 10:00 – BCEK – kino

08.02. godz. 15:00 – występ z okazji dnia Babci i Dziadka – gr. III „Wiewiórki”

09.02. godz. 15:00 – występ z okazji dnia Babci i Dziadka – gr. II „Misie”

13.02. godz. 9:00 – Koncert muzyczny

13.02. godz. 10:00 - spotkanie teatralne w SP 247 - gr. VI "Delfinki"

13.02. godz. 13:00 – 14:30 – Taekwondo – gr. IV „Motylki”, gr. V „Tygryski”, gr. VI „Delfinki”

14.02. godz. 10:00 - wyjście na kręgle - gr. VI "Delfinki"

15.02. godz. 10:00 – występ dla Seniorów z Ośrodka Wsparcia dla Seniorów
nr 2 – gr. IV „Motylki”

15.02. godz. 10:30 - zajęcia w BCEK - gr. VI "Delfinki"

16.02. godz. 9:00 – lekcja muzealna „ Abstrakcyjne chmury, kompozycje z roślin” - Muzeum Sztuki Nowoczesnej – gr. IV „Motylki”

16.02. godz. 10:30 - zajęcia badawcze - eksperymenty w SP 247 - gr. VI "Delfinki"

19.02. godz. 17:00 – zebranie rodziców – gr. II „Misie”

20.02. godz. 10:00 – BCEK – kino

20.02. godz. 13:00 – 14:30 – Taekwondo – gr. IV „Motylki”, gr. V „Tygryski”, gr. VI „Delfinki”

21.02. godz. 9:00 –Warsztaty Małego Architekta – klocki kreatki

27.02. godz. 13:00 – 14:30 – Taekwondo – gr. IV „Motylki”, gr. V „Tygryski”, gr. VI „Delfinki”

27.02. godz. 9:15 – teatrzyk pt.: „Baśniowy pokoik” – Teatr Dobrego Serca

29.02. godz. 9:00 - fluoryzacja - dla chętnych

 


 


          

Informacje o Przedszkolu nr 268 "Słoneczny Promyk"

w tłumaczeniu na język migowy:

 

 


 

Informacja o dostępności

tłumacza na język migowy

 

 

Aby skorzystać z tłumaczenia kliknij w link poniżej:

 


 

ORGANIZACJA PRACY
w roku szkolnym 2023/2024
                                                              
 
Godziny pracy przedszkola:   7.00-17.30
 


Oddział
 

Godziny pracy

Personel pedagogiczny

Personel obsługi

I
„Biedronki”

8.00 - 16.00

Marta Rusinowska

Dorota Turlejska

Paulina Zielonka

Anna Nowaczyk - n-l współorganizujący

Anna Tymińska - pomoc naucz.

Alicja Dąbrowska - pomoc naucz.

Edyta Choma - woźna

II
„Misie”

 

8.00 - 17.30

 Teresa Gądzikiewicz-Prokopow

Aneta Skwarczyło

Monika Klauza - pomoc naucz.

Inna Mazhai - pomoc naucz.

Olha Kyrylenko - pomoc naucz.

Elwira Majka - woźna

III
„Wiewiórki”

8.00 - 16.30

 Eliza Jaśkiewicz

Aneta Skwarczyło

Kinga Zabielska - n-l współorganizujący

Marzena Kolińska - woźna

IV
„Motylki”

8.30 - 16.30

Beata Knyt

Ewa Szulc

Joanna Głębocka-Roszczyk - woźna

V
„Tygryski"

7.30 - 17.00

Weronika Dąbrowska

Dorota Turlejska

Barbara Pieśko- woźna

 VI
"Delfinki"

7.00 - 16.30

Julita Wróblewska

Dorota Sawa

Anna Trochimowicz - woźna

 


 

biedronki
misie
wiewiórki
motylki
tygryski
delfinki

Linki

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.